Movies
Ratings
143
Real SteelRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
Billy Elliot: The MusicalRated ★ 4.0
Baby and MeRated ★ 2.0
Thread of LiesRated ★ 2.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
ConfessionsRated ★ 4.5
Battle: Los AngelesRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0