Movies
Ratings
68
DefaultRated ★ 0.5
Pink FlamingosRated ★ 4.0
Some DayRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Blade RunnerRated ★ 3.5
Shin GodzillaRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
HairsprayRated ★ 4.0
Mondo CaneRated ★ 3.0
Three FriendsRated ★ 4.5
Digimon Adventure 02 - Hurricane Touchdown! The Golden DigimentalsRated ★ 5.0
West Side StoryRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 1.5
Home AloneRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 4.5
Salò, or the 120 Days of SodomRated ★ 3.0