Series
Ratings
123
3 Body ProblemRated ★ 2.5
KarmaRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Arcane Season 2Rated ★ 2.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 2.5
Better Call SaulRated ★ 2.5
Better Call SaulRated ★ 2.5
Better Call SaulRated ★ 2.5
Better Call SaulRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
The 8 ShowRated ★ 2.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.0