Movies
Ratings
17
What Women WantRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The InternRated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
My Wife Got MarriedRated ★ 4.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5