Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
QueerRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Self RelianceRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.5
The GodfatherRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0