Titles you rated
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
GlitchRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
The GuestRated ★ 2.5
Beyond EvilRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
The Good DoctorRated ★ 3.5