Titles you rated
- Merry MaryRated ★ 3.5
The Snow QueenRated ★ 3.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
Cain and AbelRated ★ 4.5
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 3.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.0
Lovers of MusicRated ★ 3.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Zettai KareshiRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.0