Titles you rated
My FamilyRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 3.5
Marvel's The PunisherRated ★ 3.5
Marvel's The PunisherRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0