Titles you rated
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
Zoolander 2Rated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
PixelsRated ★ 4.5
Dark PlacesRated ★ 3.5
The LoverRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 5.0