Titles you rated
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 2.5