Titles you rated
Hide and SeekRated ★ 4.5
Barefoot GibongRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 5.0
HopeRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
No BreathingRated ★ 3.0