Movies
Ratings
1238
TenetRated ★ 5.0
Brass Knuckle BoysRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.5
Lord of WarRated ★ 3.5
What We Do in the ShadowsRated ★ 4.0
Green LanternRated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 5.0- Hotaru the Movie: It's Only a Little Light in My LifeRated ★ 4.0
The Wedding SingerRated ★ 4.0
BumblebeeRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 2.5
Ghostbusters IIRated ★ 4.0
Atomic BlondeRated ★ 4.5
Innocent WitnessRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 4.0
GlassRated ★ 2.5
The DictatorRated ★ 4.0
The HeatRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5