Titles you rated
Smile AgainRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.5
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 2.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5