Titles you rated
Miss SloaneRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
FriendRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
HustleRated ★ 3.5