Titles you rated
The OutlawsRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.0
Jurassic World: DominionRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 2.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.5
DuneRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 4.0
The High NoteRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 3.5
Dirty GrandpaRated ★ 4.0