Titles you rated
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.5
Point BreakRated ★ 2.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
LooperRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 3.0
Bad BoysRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5