Titles you rated
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 3.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
DisturbiaRated ★ 5.0
BackdraftRated ★ 4.0
GremlinsRated ★ 3.5
He Was CoolRated ★ 0.5
BladeRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5