Movies
Ratings
15
The HangoverRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
ChronicleRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 1.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5