Movies
Ratings
32
Jurassic ParkRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 2.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 2.5
The NeighborsRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0