Titles you rated
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 5.0
I Killed My MotherRated ★ 4.5
The Lives of OthersRated ★ 4.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.0
Stand by MeRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
City of GodRated ★ 5.0
A Clockwork OrangeRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
In a Better WorldRated ★ 4.5
BlindRated ★ 5.0
Marfa GirlRated ★ 4.0
KidsRated ★ 3.5
BullyRated ★ 4.0
Ken ParkRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 5.0