Movies
Ratings
769
Instant FamilyRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Frankenstein: The Anatomy LessonRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 1.5
AvatarRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 2.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
Uptown GirlsRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5
Monte CarloRated ★ 3.0
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.0
Florence Foster JenkinsRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 3.0