Movies
Ratings
271
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 1.5
MaleficentRated ★ 4.0
Love, LiesRated ★ 0.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.0
Fifty Shades FreedRated ★ 2.0
Black PantherRated ★ 0.5
The Princess and the MatchmakerRated ★ 1.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Keys to the HeartRated ★ 0.5
Heung-boo: The RevolutionistRated ★ 0.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 0.5
Golden SlumberRated ★ 1.5
The Edge of SeventeenRated ★ 4.5
StorksRated ★ 2.0
MasterRated ★ 1.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.0