Titles you rated
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 3.5
Me and MeRated ★ 3.0
The TuxedoRated ★ 3.0