Titles you rated
Inside OutRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
Be Kind RewindRated ★ 4.5
Cinderella ManRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.5
Love Me If You DareRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Coach CarterRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
The Devil's GameRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.5
Seven DaysRated ★ 3.5
Hello, SchoolgirlRated ★ 5.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 5.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 4.0