Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 5.0
The GiverRated ★ 2.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0- Hotaru the Movie: It's Only a Little Light in My LifeRated ★ 3.5
Air DollRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 4.5
LoganRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
WeekendsRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The Music of Strangers: Yo-Yo Ma and the Silk Road EnsembleRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 3.5
SingRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5