Titles you rated
GoblinRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
FringeRated ★ 3.0
FringeRated ★ 3.5
FringeRated ★ 4.0
FringeRated ★ 4.5- SoulmateRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Fabulous BoysRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5