Movies
Ratings
60
SnowpiercerRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 2.5
The Fifth ElementRated ★ 4.5
TedRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
PunchRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.5