Movies
Ratings
760
ParasiteRated ★ 3.0
ExitRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.5- One Sunny DayRated ★ 5.0
Sex and Death 101Rated ★ 2.5
Absolutely AnythingRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 2.5
Johnny English RebornRated ★ 2.5
Johnny English Strikes AgainRated ★ 2.5
SplitRated ★ 4.0
UnbreakableRated ★ 3.5
Darkest HourRated ★ 4.5
The NegotiationRated ★ 2.5
UnstoppableRated ★ 0.5
SearchingRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Mr. HongRated ★ 4.0
QuickRated ★ 2.5