Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
Console WarsRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 2.0
DuneRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0