Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
D.P.Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0