Titles you rated
FrozenRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Past LivesRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Officer Black BeltRated ★ 2.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
A Man Called OttoRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Badland HuntersRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0