Movies
Ratings
289
FrozenRated ★ 4.0
Just My LuckRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 2.0- DoctorRated ★ 1.0
An Ethics LessonRated ★ 2.0
11 A.M.Rated ★ 2.0
OfficeRated ★ 2.0
The FivesRated ★ 1.5
Don't Cry, MommyRated ★ 1.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 3.0
MossRated ★ 3.0
The ESP CoupleRated ★ 2.5
A Millionaire's First LoveRated ★ 3.0
The VowRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 3.5- The WindowRated ★ 3.5