Series
Ratings
39
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 4.5
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
The Office Blind DateRated ★ 4.0- Money Heist Season 5Rated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Bulgasal: Immortal SoulsRated ★ 4.5
Street Woman FighterRated ★ 5.0
Singles' InfernoRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Smile AgainRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0