Titles you rated
- InuYashaRated ★ 5.0
LuciferRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
The LegendRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5