Titles you rated
8 MileRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 2.5