Series
Ratings
24
RememberRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 1.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0