Movies
Ratings
405
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 4.5
Let the Right One InRated ★ 4.0
On Body and SoulRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 3.5
Maps to the StarsRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
A Stitch of LifeRated ★ 4.0
The New GirlfriendRated ★ 3.5
The Bélier FamilyRated ★ 3.5
LovesongRated ★ 3.5
PinaRated ★ 4.0
Flying ColorsRated ★ 3.5
Peggy Guggenheim: Art AddictRated ★ 3.5
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 3.0
Close-KnitRated ★ 4.5
LifeRated ★ 3.5
The Piano TeacherRated ★ 4.5
JaneRated ★ 5.0
I Killed My MotherRated ★ 4.0