Titles you rated
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.0
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 3.0- Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 4.0
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
Two You Project - Sugar Man 3Rated ★ 4.0
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 4.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
Hidden Singer Season 2Rated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 3.0
STEINS;GATERated ★ 3.5
Hidden SingerRated ★ 4.0