Movies
Ratings
525
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 2.5
Shallow HalRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The Long Way HomeRated ★ 2.0
Green ZoneRated ★ 3.0
A Bloody AriaRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5