Titles you rated
The Naked KitchenRated ★ 2.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0- You Make Me A DanceRated ★ 1.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0- GentlemanRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Last MileRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 3.0
The Invisible GuestRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
AliensRated ★ 3.5
A Haunting in VeniceRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0