Movies
Ratings
258
About TimeRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 5.0
The PhoneRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 5.0
A Bridge Too FarRated ★ 4.5
Dead Man WalkingRated ★ 4.0
The Horribly Slow Murderer with the Extremely Inefficient WeaponRated ★ 4.0
On Your MarkRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
Cat on a Hot Tin RoofRated ★ 4.0
I'm FengRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.5
Bonnie and ClydeRated ★ 3.5
Finding ForresterRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 5.0