Titles you rated
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 4.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5