Titles you rated
Her Love Boils BathwaterRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.0- Sunset in My HometownRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 2.0
Soul SurferRated ★ 4.0
Seven Years in TibetRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
Romeo + JulietRated ★ 2.5
Coming to AmericaRated ★ 3.5
KundunRated ★ 5.0
The Soong SistersRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
StardustRated ★ 3.5
SORI: Voice from the HeartRated ★ 0.5
The LobsterRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 1.5
Seoul StationRated ★ 2.0
The WaitRated ★ 4.5
Fried Green TomatoesRated ★ 4.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 1.5