Movies
Ratings
606
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
Finding DoryRated ★ 2.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
Good Luck ChuckRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 2.5
SpyRated ★ 3.5
The King's Case NoteRated ★ 2.5