Series
Ratings
130- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.5
So, You Make ItRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Legend of the Female GeneralRated ★ 3.0
New Life BeginsRated ★ 3.0
The Demon Hunter's RomanceRated ★ 4.5
Fated HeartsRated ★ 2.5
Love in the CloudsRated ★ 5.0
The Prisoner of BeautyRated ★ 4.5
BlossomRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Kamisama KissRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Alchemy of SoulsRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 4.0
Mare of EasttownRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Are You The OneRated ★ 4.0
Lighter and PrincessRated ★ 4.0