Movies
Ratings
19
New WorldRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
DerangedRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
SawRated ★ 0.5
Spirited AwayRated ★ 0.5
The Truman ShowRated ★ 0.5
White ChicksRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 1.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 2.0
Edward ScissorhandsRated ★ 2.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
Drinking BuddiesRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0