Movies
Ratings
210
The Spy Gone NorthRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Guard PostRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Gods of EgyptRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
The OutpostRated ★ 5.0
LooperRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
We Were SoldiersRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
ValkyrieRated ★ 4.0