Movies
Ratings
765
Long ShotRated ★ 3.0
Door LockRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 2.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 2.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
HerstoryRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
PatersonRated ★ 4.0
The Extraordinary Journey of the FakirRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 3.5
Flavors of YouthRated ★ 3.0
Reservoir DogsRated ★ 3.5
HitchRated ★ 3.5
Isn't It RomanticRated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 3.5