Series
Ratings
18
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
PunchRated ★ 5.0
MemoryRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5- GokusenRated ★ 3.5
SignRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0- WATER BOYS 2005 SummerRated ★ 4.0