Movies
Ratings
606
RoomRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.0
Queen of WalkingRated ★ 2.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 2.0
Be with YouRated ★ 3.0
Billy Elliot: The MusicalRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 2.0
Hunter KillerRated ★ 2.5
The NetRated ★ 2.5
AlienRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
PassengersRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5